German
English
Estonia
France
Espana
Lithuana
Latvia
Russia
Ukraine
 
Infolinia czynna od godz. 7-16: 061 44 44 730
Infolinia czynna od godz. 7-16: 061 44 44 730   
Strona główna / Impressum

Dane teleadresowe

JOSERA Polska Sp. z o.o.
Paproć 95
64-300 Nowy Tomyśl

Reprezentowana przez:

Norbert Sennert (Prezes Zarządu)

Kontakt:

Telefon: 061 44-44-730
E-mail: josera@josera.pl

Wpis do rejestru:
Numer KRS: 0000052055

Sąd rejestrowy: SAD REJONOWY POZNAN – NOWE MIASTO I WILDA W POZNANIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SADOWEGO

NIP UE:

PL 923-15-31-050 

Osoba odpowiedzialna za treść zgodnie z § 55 ust. 2 niem. umowy państwowej o mediach RStV:   
   
Michael Rosenzweig   
   
Industriegebiet Süd   
63924 Kleinheubach  

 

 

Informacja prawna

Przed korzystaniem ze strony internetowej www.josera-agrar.pl prosimy o zapoznanie się z niniejszą informacją prawną, która reguluje zasady korzystania z jej zawartości.

Strona internetowa www.josera-agrar.pl (zwana dalej Stroną) utworzona jest i redagowana przez Josera GmbH und Co. KG z siedzibą: 63924 Kleinheubach, wpisaną do rejestru handlowego: Nr HRA 5192  Achaffenburg, VAT ID: DE 131873671 (zwaną dalej Josera GmbH und Co. KG). Strona przeznaczona jest do użytku osób znajdujących się na terenie Polski i podlegających przepisom prawa polskiego (zwanych dalej Użytkownikami). Korzystanie ze Strony oznacza zaakceptowanie niniejszej Informacji Prawnej przez Użytkowników. Użytkownicy niewyrażający zgody na przestrzeganie tej informacji powinni zaprzestać korzystania ze Strony.

Stronę udostępnia się w celach informacyjnych i oświadcza, że treść Strony przygotowana została z należytą starannością. Jednocześnie Josera GmbH und Co. KG  nie gwarantuje, że treść Strony jest bezbłędna, aktualna i kompletna oraz że będzie funkcjonować bez błędów i zakłóceń.

Prawa autorskie, prawa do znaków towarowych oraz inne prawa własności intelektualnej dotyczące zawartości Strony tj. tekstów, ilustracji, zdjęć, dźwięków, oprogramowania i innych, stanowią własność Josera GmbH und Co. KG posiada stosowne pozwolenia i prawa na ich wykorzystywanie udzielone przez właścicieli.

Użytkownicy materiały umieszczone na Stronie mogą kopiować, drukować, pobierać oraz przekazywać osobom trzecim wyłącznie w celach informacyjnych lub innych celach w zakresie obowiązującego prawa i dobrych obyczajów. Użytkownicy nie mogą bez uprzedniej pisemnej zgody  Josera GmbH und Co. KG wykorzystywać Strony w całości lub części w celach komercyjnych oraz modyfikować, zmieniać, usuwać, dodawać, bądź w jakikolwiek inny sposób ingerować w Stronę i jej zawartość.

Strona może zawierać odesłania, linki, banery lub przyciski do innych stron internetowych, które stanowią odrębną treść. Josera GmbH und Co. KG  nie ponosi odpowiedzialności za te strony internetowe i ich treść. Korzystanie z tych stron internetowych może podlegać odmiennym warunkom prawnym, z którymi należy się oddzielnie zapoznać.
Niniejsza Strona została przygotowana z najwyższą możliwą starannością. Josera GmbH und Co. KG nie gwarantuje jednak całkowitej bezbłędności zawartych na Stronie informacji. W zakresie obowiązujących przepisów prawa Josera GmbH und Co. KG wyłącza odpowiedzialność za szkody powstałe bezpośrednio lub pośrednio w wyniku korzystania ze Strony oraz wykorzystania zawartych na Stronie informacji.

Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Udostępnianie informacji lub materiałów przez Użytkownika za pośrednictwem Strony, jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na nieodpłatne wykorzystanie ich przez Josera GmbH und Co. KG  i podmioty powiązane prawnie oraz stanowi potwierdzenie, że ich treść, grafika, dźwięk, itp. nie narusza żadnych praw osób trzecich. Dane osobowe udostępnione przez Użytkownika za pośrednictwem Strony są wykorzystywane przez  Josera GmbH und Co. KG zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).

Josera GmbH und Co. KG zastrzega sobie możliwość zmiany Informacji Prawnej bez uprzedniego zawiadomienia.