German
English
Estonia
France
Espana
Lithuana
Latvia
Russia
Ukraine
 
Infolinia czynna od godz. 7-16: 061 44 44 730
Infolinia czynna od godz. 7-16: 061 44 44 730   
Strona główna / Kariera

Dla nas ważni są ludzie!

„Jeżeli istnieje jakiś jeden sekret sukcesu, to jest to umiejętność przyjmowania cudzego punktu widzenia i patrzenia z tej perspektywy z równą łatwością jak z własnej.” Henry Ford


 

O sukcesie decydują ludzie, dlatego w naszej firmie dbamy o rozwój swoich Pracowników i staramy się zapewniać jak najlepsze warunki pracy.  Wzajemna nauka, czerpanie inspiracji oraz przejrzysta komunikacja przekładają się na sukces firmy, którą tworzymy.

Jeżeli jesteś osobą :

 • Otwartą na nowe wyzwania oraz odważną w działaniu
 • Doskonale odnajdującą się w pracy zespołowej
 • Lubiącą pracę w dynamicznym środowisku

Jeżeli motywują Cię wyzwania i osiąganie sukcesu, zależy Ci na stałej pracy w gronie profesjonalistów oraz w międzynarodowym środowisku to czekamy właśnie na Ciebie!

Naszym Pracownikom gwarantujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę  z wynagrodzeniem proporcjonalnym do pełnionych obowiązków, zakresu odpowiedzialności  i osiąganych wyników.  W system  płac włączonych jest również  szereg pozapłacowych  benefitów w tym prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, finansowanie lub współfinansowanie dalszej edukacji i rozwoju zawodowego. Dokładamy wszelkich starań aby atmosfera oraz warunki tworzone w miejscu pracy sprzyjały budowaniu długotrwałych relacji, nie tylko tych biznesowych. 

Jeżeli spełniasz powyższe wymagania i jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego Zespołu zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy.  Może czekamy właśnie na Ciebie!

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowiska:

Doradca ds. żywienia trzody chlewnej

Doradca ds. żywienia bydła

Pracownik ds. utrzymania ruchu

 

 

Jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie? Swoje dokumenty możesz przesłać również bezpośrednio na adres: kariera@josera.pl

Bądź na bieżąco z ofertami pracy śledząc nasz profil na Linked In.

Znalezione obrazy dla zapytania linkedin ikona


Praktyki i staże    

Od 2019 roku uczestniczymy w projekcie realizowanym przez Wydział Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu – studia dualne Żywienie Zwierząt. Koncepcja kształcenia na nowym kierunku studiów wynika z potrzeb podmiotów świadczących usługi na rzecz produkcji zwierzęcej. Program kierunku uwzględnia kształcenie przemienne w formie zajęć dydaktycznych realizowanych na Uczelni oraz praktyk i staży zawodowych odbywanych przede wszystkim w wytwórniach pasz u potencjalnie przyszłego pracodawcy.

W ramach stażu studenci nabywają w naszej firmie wiedzę i umiejętności praktyczne funkcjonowania wytwórni pasz ze szczególnym uwzględnieniem poniższych zagadnień:

 • Rynek surowców paszowych – aktualne trendy na światowym i krajowym rynku,
 • Ocena organoleptyczna i laboratoryjna surowców paszowych – algorytmy postępowania podczas kwalifikacji zakupowych surowców paszowych,
 • Logistyka w wytwórni pasz – znajomość obowiązujących procesów w wytwórni,
 • Organizacja produkcji w wytwórni pasz,
 • Recepturowanie pasz z wykorzystaniem procesów komputerowych,
 • Procesy uszlachetniania pasz,
 • Pakowanie, etykietowanie i przechowywanie pasz,
 • Kontrola jakości w wytwórni pasz,
 • Marketing pasz,
 • Doradztwo żywieniowe

Kierunek Żywienie zwierząt uzyskał dofinansowanie w pierwszej edycji konkursu na „Studia dualne” zorganizowanego przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.

Więcej na temat kierunku realizowanego przez Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu „Żywienie zwierząt” dowiesz się klikacjąć tu.