German
English
Estonia
France
Espana
Lithuana
Latvia
Russia
Ukraine
 
Infolinia czynna od godz. 7-16: 061 44 44 730
Infolinia czynna od godz. 7-16: 061 44 44 730   

Firma JOSERA dokonała gruntownej zmiany w zakresie segmentacji swej oferty produktów dla bydła i cieląt. Dążymy do tego by oferować nasze dodatki mineralne, preparaty mlekozastępcze i produkty specjalistyczne w trzech różnych liniach.

Wyróżniać je będzie nie tylko przeznaczenie ale i wygląd opakowania. Nowa struktura w znaczący sposób ułatwi Państwu znalezienie pożądanego produktu. Będzie to w dużej mierze zasługa odświeżonych opakowań z nowoczesną grafiką i wyraźnie określonym kodzie kolorystycznym.
Kolor czerwony  zarezerwowaliśmy dla dodatków mineralnych, jasnoniebieski dla preparatów mlekozastępczych, granatowy dla produktów specjalistycznych.

Linia PERFORMANCE. Wydajność poprzez innowacje.

Linia Performance zawiera  nasze najnowsze rozwiązania żywieniowe. Innowacyjne i wydajne produkty pomagają osiągać najwyższe wyniki produkcyjne.

 

Linia CARE. Zdrowe zwierzęta naszą pasją.

Produkty z linii Care przeznaczone są dla gospodarstw kładących wysoki nacisk na bezpieczeństwo i zdrowie swoich zwierząt. 

Linia CLASSICNiezawodność ma swoje imię.

Linia Classic to rozwiązania sprawdzone na przestrzeni wielu lat. To produkty dla ceniących stabilność.

Wraz z sukcesywnym wprowadzaniem na rynek produktów w nowych, niekoniecznie już  żółtych opakowaniach, pragniemy jeszcze bardziej podkreślać ich wyjątkowość, pokazując najnowsze rozwiązania, dopasowane do profilu Państwa produkcji.

 

 

Masz dodatkowe pytania? Zapraszamy do kontaktu poprzez stronę internetową lub Facebooka!

Zobacz nowy podział produktów JOSERA dla bydła w trzech liniach produktowych:

Pobierz PDF