German
English
Estonia
France
Espana
Lithuana
Latvia
Russia
Ukraine
 
Infolinia czynna od godz. 7-16: 061 44 44 730
Infolinia czynna od godz. 7-16: 061 44 44 730   

Markę JOSERA tworzą ludzie z pasją!

JOSERA od kilkudziesięciu lat z sukcesem działa w branży związanej z żywieniem zwierząt oraz produkcją zdrowej żywności dla ludzi. JOSERA to firma rodzinna, mogąca pochwalić się ciągłym, stabilnym rozwojem. JOSERA znana jest z innowacyjnych rozwiązań, odpowiedzialności społecznej  oraz najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa oferowanych produktów.

Praca i zaangażowanie wszystkich Pracowników JOSERA przekłada się na sukces odnoszony w wielu obszarach związanych z szeroko rozumianym żywieniem . W każdej dziedzinie :zdrowej żywności dla ludzi, żywieniu zwierząt domowych oraz użytkowych możemy pochwalić się autorskimi, innowacyjnymi rozwiązaniami, które wyznaczały i wyznaczają trendy rozwojowe poszczególnych branż. Josera wykreowała wiele znanych na całym świecie marek, które mają wspólne podstawy działalności:

Najważniejsze wydarzenia:

1963 r – Przeniesienie produkcji  mieszanek mineralnych z centrum miasta do nowej fabryki w strefie przemysłowej w Kleinheubach

1988 r – Rozpoczęcie produkcji suchej karmy dla psów i kotów

1989 r – Utworzenie fundacji Erbacher Stiftung

1999 r – Założenie firmy Josera Polska

2001 r – Uruchomienie nowej fabryki zdrowej żywności w Kleinheubach

2008 r – Rozpoczęcie produkcji mieszanek mineralnych w nowej fabryce Josera w Polsce w Nowym Tomyślu

2011 r – Oddanie do użytku w pełni zautomatyzowanego magazynu wysokiego składowania ( 10 000 miejsc paletowych)  w Kleinheubach

2016 r – Uruchomienie produkcji w nowej fabryce suchych karm w Kleinheubach

 

 

Od kilkudziesięciu lat jesteśmy jednym z wiodących producentów komponentów paszowych dla zwierząt użytkowych. Specjalizujemy się w żywieniu bydła, cieląt i trzody chlewnej. W Josera Polska w nowoczesnej fabryce zlokalizowanej w Nowym Tomyślu w Wielkopolsce wytwarzamy najwyższej klasy mieszanki mineralne i produkty specjale dla tych grup zwierząt . Doskonałe produkty wsparte doradztwem naszych specjalistów z zakresu żywienia są kluczem do sukcesu współpracujących z JOSERA rolników.

Nasza misja:

„Jesteśmy blisko, by zagwarantować naszym partnerom rozwój, efektywność i sukces poprzez doświadczenie w innowacyjnym żywieniu.”

Praca, którą wykonujemy z pasją każdego dnia, przekłada się na sukces rolników potwierdzony w tysiącach gospodarstw w Polsce i na całym świecie.

  • Pasja
  • Dynamika
  • Świadomość i kompetencja

to cechy naszej marki.

Każdego dnia, w ponad 50 krajach specjaliści JOSERA dbają o efektywne żywienie  zwierząt i wspierają rolników w osiąganiu jak najlepszych wyników ekonomicznych . Empatia, zrozumienie i rzetelna praca naszych doradców  to tysiące zadowolonych klientów.

JOSERA to:

  • 5 nowoczesnych zakładów produkcyjnych
  • Ponad 500 zaangażowanych Pracowników
  • Ponad 70 krajów, do których eksportujemy

 

Wspólnie, aktywnie i z pasją

Nasi specjaliści z zakresu żywienia zwierząt w sposób ciągły poszerzają swoją wiedzę praktyczną i teoretyczną uczestnicząc w cyklicznych szkoleniach. Nowoczesne narzędzia i  szybki przepływ informacji pozwalają na zapewnienie naszym odbiorcom serwisu na najwyższym poziomie.   Dystrybutorzy i klienci JOSERA mają również możliwość uczestnictwa w licznych szkoleniach, sympozjach i konferencjach organizowanych przez naszą firmę. Wymiana doświadczeń, również tych międzynarodowych to cenna i ciekawa wiedza, którą dzielimy się z naszymi klientami w codziennych kontaktach. Dobre relacje między współpracownikami, które w efekcie przekładają się na naszą pracę, wspieramy spotkaniami integracyjnymi czy wspólnymi wyjazdami. Wiemy, że tylko dobra atmosfera sprzyja kreatywności i wielkim pomysłom!

 

Nasza aktywność nie ogranicza się wyłącznie do budowania pozycji rynkowej. Nie pozostajemy  obojętni na potrzeby ludzi z najuboższych regionów świata . Fundacja Erbacher  Stiftung  wspiera finansowo i organizacyjnie lokalne społeczności w zakresie edukacji i wdrażania rozwiązań, których realizacja poprawia warunki życia i umożliwia ich dalszy rozwój.