Już za nami Narodowy Dzień Mlecznej Farmy! W tym roku wydarzenie odbywało się w dwóch gospodarstwach w różnych częściach Polski. Nasz nowa marka FarmCHAMPS była obecna 25 czerwca 2021 r. w gospodarstwie Państwa Izdebskich w Jakuszach (woj. lubelskie) oraz 2 lipca 2021 r. w gospodarstwie Państwa Warnke w Gajewie (woj. wielkopolskie).

Było to wydarzenie przeznaczone dla hodowców bydła mlecznego chcących poprawić efektywność swojego gospodarstwa, wydajność stada i jakość produkowanego mleka.

Dlaczego nasza marka FarmCHAMPS Polska była obecna?

Chcemy być blisko wydarzeń dla hodowców, którzy chcą w sposób świadomy i zrównoważony rozwijać swoje gospodarstwo, przy najwyższej dbałości o zdrowie i dobro swoich zwierząt. Jesteśmy tam, gdzie postęp i innowacje są kluczowe. A poza tym Narodowy Dzień Mlecznej Farmy to: ciekawe zagadnienia ze świata weterynarii, najnowsze technologie managementu na gospodarstwach mlecznych, pokazy postępu i innowacji w produkcji pasz i żywieniu bydła mlecznego. Podczas Narodowego Dnia Farmy Mlecznej można było dowiedzieć się więcej o przygotowywaniu kiszonek z traw oraz zobaczyć na żywo pokaz maszyn zielonkowych. Uczestnicy mogli poznać naszą nową markę, nasze produkty – w szczególności światowej klasy inokulant bakteryjny SiloSolve® FC oraz skorzystać z konsultacji żywieniowych i agronomicznych. Na gości na stoisku FarmCHAMPS czekały licznie atrakcje m.in. quiz kiszonkowy za który można było zgarnąć nagrody. Do zobaczenia na kolejnych targach!