Idea inteligentnego domu, inteligentnych miast, inteligentnych/autonomicznych samochodów wyznacza kierunki dzisiejszego rozwoju.  Mało który rynek rozwija się tak szybko i prężnie jak ten związany z nowymi technologiami.

Swoim zasięgiem obejmuje kolejne dziedziny życia społecznego, również rolniczego. Coraz trudniej poradzić sobie bez nowoczesnych rozwiązań w rolnictwie. Każde uproszczenie, optymalizacja kosztów, czy skrócenie czasu produkcji wiąże się z dodatkowym zyskiem.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów stworzyliśmy program, który w szybki i łatwy sposób odpowiada na pytania dotyczące prawidłowego odchowu cieląt i dopasowuje rekomendowany system żywieniowy do indywidualnych potrzeb.

Czy wiesz, że zdrowe i silne cielęta to fundament prawidłowo funkcjonującego stada w przyszłości?

To, jak dbasz o cielę już od momentu narodzin będzie rzutowało nie tylko na zdrowie, ale także na przyszłą wydajność krowy. Optymalne, dostosowane do wysokich potrzeb żywienie w pierwszych tygodniach życia ma kluczowe znaczenie dla programowania wydajności życiowej zwierząt.

Jeżeli zatem cenisz sobie:

 • Innowacyjność
 • Czas
 • Kompleksowość
 • Jakość

Nasz program jest dla Ciebie!
Razem z nami zadbaj o prawidłowy rozwój i wysoki status zdrowotny swoich cieląt już od pierwszego dnia życia!

Cechy aplikacji mobilnej JOSERA :

 • UŻYTECZNOŚĆ

Oszczędność czasu, wiedza, która pomaga zachować stabilność odchowu = zdrowie zwierząt = zysk hodowcy.

 • INTUICYJNOŚĆ

Krok po kroku aplikacja pomaga ułożyć dostosowany program żywienia do stada cieląt – nie ma mowy o pomyłce.

 • DOSTĘPNOŚĆ

Każdy kto posiada telefon lub tablet może aplikację pobrać i mieć przy sobie – o każdej porze i w każdym miejscu! Aplikacja działa również off line.

 • ELASTYCZNOŚĆ

Aplikacja posiada możliwości dopasowujące systemy żywienia do każdego gospodarstwa.

 • PROFESJONALIZM

Aplikacja dopasowuje programy żywieniowe w sposób merytoryczny, bazując na wymaganych parametrach planu żywienia, niezbędnych do uzyskania zdrowych i witalnych cieląt.

 • KOMPLEKSOWOŚĆ

Oprócz programu żywienia otrzymujesz również przeliczone koszty w stosunku do mleka pełnego, widzisz krzywą odpajania. Program podpowie również jak prawidłowo przygotować pójło, aby zachować jego właściwości.

 • NOWOCZESNOŚĆ

Jesteśmy krok do przodu w żywieniu! Tradycyjne metody przeliczania proporcji to już przeżytek.

 • PRZYJAZNY INTERFACE

Duże, przejrzyste ikony i historia wyborów pomogą Ci w łatwy sposób zaplanować żywienie cieląt. Chcesz coś zmienić? W każdej chwili możesz wrócić do dowolnego miejsca i zmienić parametry wyboru. To takie proste!

Przekonaj się jak działa aplikacja – możesz pobrać ją bezpłatnie ze sklepu z aplikacjami na swój telefon lub tablet.  Aplikację pobierzesz wpisując frazę „Żywienie cieląt Josera” lub klikając tutaj.

Jak pobrać aplikację na swoje urządzenie mobilne (tablet lub telefon)?

Przekonaj się jak działa aplikacja – możesz pobrać ją bezpłatnie ze sklepu z aplikacjami na swój telefon lub tablet.  Aplikację pobierzesz wpisując frazę „Żywienie cieląt Josera” lub klikając poniżej ikony App Store (dla urządzeń marki Apple) lub Google Play (dla urządzeń działających na Androidzie).

Szukałem innego tematuWcale nie pomocneMniej pomocneRaczej pomocneBardzo pomocne (2 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...

Możesz być także zainteresowany:

Żywienie cieląt zimą

Zimna pogoda, śnieg i mróz mogą być obciążeniem dla organizmu cielęcia. Utrzymanie cieląt w zimie jest znacznie bardziej wymagające niż w pozostałej części roku.

Karmienie cieląt mlekiem?

W okresie zasuszenia i laktacji krowy mleczne są często leczone antybiotykami. Penicylinę stosuję się zwykle w połączeniu z aminoglikozydami i cefalosporynami.


Kontakt z firmą Josera

Potrzebujesz szczegółowych informacji? Im dokładniej określisz co Cię interesuje, tym szybciej będziemy mogli Ci pomóc. Napisz do nas!

 
 
Infolinia czynna od godz. 7:00-16:00
+48 61 44 44 730